Jdi na obsah Jdi na menu
 

(D) Příběh nejasný. O všem a ničem.

Příspěvky

10, kapitola

10. 4. 2014

Ahoj lidičky :*

Je tady slíbená 10. kapitola. Stále se nic nedozvídáte podstatnýho. To se bude postupně odhalovat v dalších kapitolách. Je to v Ich-formě z pohledu Lestera. Je to prakticky dopis. Jinak... nevíte, jak se píše slovo "diler"? Dlouho jsem nad tím tápala, ale pak jsem se na to vykašlala. Doufám, že 15. přibyde další díl, ale není to jistý. Jinak se mějte. Upozorňuju, že následujících několik týdnů to bude pokulhávat, protože budu šprtit na příjmačky.

Věnování: Yuki - protože je moje nejlepší zpovědnice, Lii a Liliance - protože bych je mohla klidně brát za maskoty vzhledem k tomu, že Kitteho doprovázejí od začátku a doufám i do konce :*

(A neberte to nijak urážlivě, prootže vás nepovažuju za zvířátka :D )

~Miu~

 

9. kapitola (Again)

5. 4. 2014

Ahoj lásky

Mám tu pro vás tu slíbenou devátou kapitolu, kde konečně není nějaký hroucení baráku, požáry ani cinkání skleniček šampaňského. Je tu mírně žárlivý Zane, nepřátelský O. (zjistila jsem, jak se takové písmeno blbě skloňuje, tudíž je to tam pokaždé jinak, jak jsem vymýšlela možnosti - samzřejmě nic nevymyslela.) Přicházíme tady na tunu dosti zvláštního materiálu, kde se Kitte dozvídá mnoho o své rodině. To bude v příští kapitole, která se díky tomu trochu zpozdí, protože to musím ještě namyslet. Jinak mám namyšlenou jednorázovku, která vy v průběhu tohohle měsíce mohla silou dobré vůle přijít :) Proto trpělivě očekávejte jednorázovku a 10. kapitolku. Mějte se Jinak to zase není upravený.

Věnování: Lii, Lilianka, Haruka - protože musely trpět moje aprílové vtípky :*

mějte se ještě jednou

~Miu~

 

9,kapitola

1. 4. 2014

Ahoj

Mám tu pro vás 9. kapitolu. myslím, že to pro vás bude šok, ale vy se s tím srovnáte a nebude vám to tak vadit. Jinak jsem si tam trošku pohrála. Těším se na vaše komentáře a připsala bych vám k tomu víc, ale momentálně jsem na školních počítačích a bude zvonit, tudíž musím letět ;)

Mějte se vaše ~Miu~

 

8, kapitola

26. 3. 2014

 Ajoooj

mám tu pro vás osmou kapitolu. Potkáváme část neznámeho jména. Myslím, že už by postupně mohly záčínat zapadat ty nepodstatný útržky. Když se zpětně dívám na předešlých několik kapitol, tak správné odhadnutí konce závisí na záměně písmenek a podobnch prkotinách, ale nevadí.

Máme tu dalšího starýho kamaráda, první rande a pár scének. Jinak si tou scénkou nejsem zrovna moc jistá, protože sladký šťastný konce jsem nikdy nepsala, respektive to bylo utrženo, než  jsem stihla napsat něco sladkýho. Ale jak se říká... Všecho je to poprvé, proto bych vás poprosila, kdybyste mi tu scénku zkritizovali a kdyžtak poradili co udělat líp atd. atd. Aby se vám to líp četlo či něco podobnýho :)

Jinak přeju hezký počtení a přežití zbytku týdne, protože třeba já tenhle týden strávila v polospánku a naprosté debilitě. (Na takovýto, že se vám nad hlavou rozsvítila žárovka se opradu jenom já můžu podívat nad sebe.  -_- ) Táákže já se loučím čaooo

Miu

 

7, kapitola

20. 3. 2014

Čágo bello

mám tady 7. kapitolu, ve které vás čeká takové malé... překvapení... Máte tam zase úryvek písničky, ale vzhledem k tomu, že bez kontextu má ten text úplně jiný význam, tak tu není video. Vztah Zaneho s Kittem se trošku posouvá někam do takovété mezery. Jinak jsem tam myslím nikoho netrápila. Proto si užijte čtení a já se loučím.

Tuto kapitolu věnuji Liliance a Lii, protože to jsou ony, které pečlivě okomentují každou kapitolu, za což jsem jim nesmírně vděčná <3

Pro Yuu: Nemusíš se bát, stále mám v plánu skončit to dobře :D

mějte se

~Miu~

 

6, kapitola

15. 3. 2014

Čágo bello miláčci,

Takže pro vás mám šestou kapitolu. Omlouvám se, že jsem tu zase nějakou dobu nebyla, ale celo tu kapitolu jsem překopala, protože jsem si musela zasít základy pro další pokroky. Myslím, že vás to trochu šokne, ale to bude zase dobrý. Upozorňuju, že to není pro slabší povahy. Je to takové... řekla bych plné rozjímání, vzpomínání a rozruchu. Myslím, že jsem s výsledkem kapitoly spokojená a upozorňuju, že jsem to tak moc chtěla hodit k novému desu, že jsem oběhla i nějaký dvojitý opravování, takže tam bude pár chyb. Mimochodem, mám tu konečně jednu celou písničku a ne úryvek, takže k tomu máte i video. Doufám, že se tu v nejbližší době budu hlásit s další kapitolou a několika obrázky, protože jsem zkoukla Hetalii (Ano, Miu jede počítač!!) :D a bylo to pro mě hodně inspirativní. Mám v plánu se pustit do Kesse a Reného Z Miluj, nesuď a poslouchej a taky semozdřejmě Kitte... Takže si to užijte, trpělivě vyčkávejte a hezkej zbytek víkendu...

~Miu~

 

5, kapitola

27. 2. 2014

Ahoj ahoj,

teďka mám hodně nápadů, takže přibližně po 5 dnech budu (doufejme) přidávat. Mám předepsanou šestou a sedmou kapitolu, takže o dodej pokračování se bát němusíte. No, ale to je vedlejší. Teď, je tu totiž pátá kapitola a je taková dosti aktivní a plná zvratů, které už od minulé kapitoly čekáte. Já jsem s touhle kapitolou výjimečně spokojená, takže... Co k tomu dodat? Třebaa pěkné čtení, hezký víkend a navštivte tu kolonku pod tím? Jo, to bude ono. Mějte se

~Miu~

 

4, kapitola

23. 2. 2014

Čao

Tak tady máte 4. kapitolu. Doufám, že si jí užijete, protože koleje osudu se konečně začaly stáčet. Sice ještě není jasní, jak se bude příběh vyvíjet, za což jsem strašně ráda, ale důležité je, že to vím já. Podle toho, jak jsem si to naplánovala a jak to teďka píšu, tak to bude spíš na 8 kapitol. Doufám, že to do té doby vydržím, ale myslím, že jo, protože tady tu postavu můžu zároveň mučit a zároveň utěšovat. Doufám, že se vám to zalíbí tak jako mě. Proto přeji hezké počtení a hezký zbytek týdne. Taky jste v pondělí nemohli vstát? ^^

~Miu~

 

3, kapitola

18. 2. 2014

Ahoj ahoj,

Mám tu pro vás další díl povídky. Řekla jsem si, že tempem jakým jsem jela bych měla minimálně 10 kapitolek z plánovaných 6. Navíc by to všechny, včetně mě, přestalo bavit, takže jsem trochu urychlila vývoj událostí. Proto mě ukamenujte, jak se to pokusila udělat kamarádka, nebo si vymyslete svůj způsob, i přesto, že bych považovala za nejlepší zanechat komentář, no ale to nevadí.

První část je celkem o ničem jako obvykle, jenom tam máte útržky minulosti, ale naopak na konci to dostává trošku rychlejší spád. Myslím, že to máte stále dost nejasné, ale nadruhou stranu čekám, že všichni uhodnou, protože dát vám takovou šanci si něco zjistit... To Miu nedělá často. :D Myslím, že se vyžívám v nevědomosti svých čtenářů, ale nemusíte se bát, neboť jsem tuto zálibu poněkud zmírnila. Sice tohle je dobrá zpráva. Také je dobrá zpráva, že už jsem konečně našla zbytek básničky, takže ji přepíšu a KONEČNĚ se sem dostane celá. Naopak špatná zpráva je, že i přesto, že jsem úvodní obrázek nakreslila. Dokonce ve správném formátu. Tak mi to estranky neberou. Tímto se vám moc moc omlouvám, ale úvodní obrázek ještě dlouho nebude. Jinak přeji pěkné počtení a těším se na vaše kritiky.

~Miu~

 

Povídka o ničem a všem 2. část

30. 1. 2014

Ahoj

Mám tu druhou část Povídky o ničem a všem. Ano, uvědomuju si, že je to takové dost nejasné. Ano, uvědumuju si, že si kopu svůj vlastní hrob, ale nevadí. Ano, uvědomuju si, že to bude těžký dopsat. Kór pro mě. Ano, uvědomuju si, že jsem ještě nedodala obrázky, ale včera jsem teprva dostala do ruk svoje obrázky - podotýkám rozkreslený. Doufám, že se vám to bude líbit, i když je to zatím takové nemastné-neslané. Už mě to taky přestává bavit, ale musím si navodit prostředí a atmosféru. Proto mi to prosím zkritizujte jak můžete, ať mě to nakopne k co nejrychlejšímu přehopkání všech úvodních hraček a můžeme se pustit do příběhu. Pěkný počtení.

~Miu~

P.S. Netuším proč tam jsou tak kravský mezery, ale jakmile je opravím, jsou tam zase...