Jdi na obsah Jdi na menu
 

(D) Příběh nejasný. O všem a ničem.

Příspěvky

20, kapitola

24. 9. 2014

Ahoj zlatíčka,

POSLEDNÍ KAPITOLA!!! Miláčci?! Končíme!!! Jsem upe hafo nadšená :D asi jste si toho všimli - jsem totálně mimo, takže nebudu rozkecávat. Jo a rozepisuju dvě nový krátký povídky.

Tahle kapitola patří Liliance a Lii :3

~Miu~

 

19, kapitola

20. 9. 2014

Ahoj štěňátka...

Mám tu pro vás 19. PŘEDPOSLEDNÍ kapitolu. Pomaličku se blížíme ke konci a já přemýšlím, co dalšího budu psát. Nevím co tu tentokrát psát. Vždycky mám plnou hubu keců o tom, jaká ta kapitola je, ale teď nevím, jaká je. Nevím nic. Moje nová třída je nic moc. Jsou tam tři stejní magoři jak já - každá v jiné vlastnosti. Pak je tam hromada nafintěných slepic a pak spousta holek, jejichž jména si nepamatuju, jak jsou nevýrazný. Jinak škola je super. A teď se loučím. Fakt nevím co psát.

Věnování! Lilianka, která tu dlouho nebyla, a po které se nám stýská. Lii a Yuu. Miwa - pokud si to jednou budeš číst...

~Miu~

 

18, kapitola

4. 9. 2014

Tákžé... ahoj, ahoj...

Miuna zdraví s osmnáctkou a omlouvá se svýmu zlatíčku *té druhé* ^^ Je to takové... no... přečtěte si to sami... já to tady nebudu moc vobkecávat... Jinak moje nová třída je plná holek... nemám koho párovat, ale na té škole všeobecně je spooousta koket ^^ díky aspoň za to :D taky co byste čekali od pedáku, že? :D no... mějte se, já jdu ^^

~Miu~

 

17, kapitola

10. 8. 2014

Tákže

Slíbená sedmnáctka je tu! Je trošku jiná než jste asi zvyklí. Je trošku šílenější a úchylnější. Je tam víc hudby. Co bych vám k tomu ještě řekla? Nevím jestli jsem s ní spokojená... Jsem najednou moc velká měkota! No, každopádně upřímně lituju všechny co se na tom podílejí... Už nejsem nemocná! Konečně <3 Teda už nějakou dobu :D Mám novej rozvrh a strašně se mi líbí (kromě tří hodin němčiny týdně -_- ) Teď už to půjde napsat rychle, neboť to půjde přes údolí a skaliny jenom k lepšímu ^.^ *mele pátý přes devátý, radši se bude loučit* Jináč... Bych vám řekla mějte se, ale ještě mám pro vás jedno 3:D

Miwa má zakázáno! Ví proč :D

Yuu a Lii budou mlčet, bo stále nevím co mají v plánu. (Nebojte nepokračuje to stejným tempem než jak ste to onehty četly ;P)

A nakonec Yukinka, Lilianka a zbylí čtenáři - pro vás je tahle kapitola jako vždycky ;*

~Miu~

 

16, kapitola

18. 7. 2014

Takže miláčci,

mám tady 16. kapitolu a ta je náběhem na událsti, které se vám vůbec, ale vůbec líbit nebudou. Jsou také náběhem na z určité strany dobrý konec. Vím, že za ten konec kapitoly mě zabijete, ale tohle plánuju úplně celou dobu. Jenom jsem ještě v červnu o něco víc zesložitila taktiku. *Je zvědavá, jak to bude vysvětlovat* No každopádně tady máte náběh na velké finále s dobrým koncem. Je to k nevíře, že? Miu se dostává do konce povídky! Povídky, která bude mít dvacet kapitol! Ještě před rokem bych se něčemu takovýmu od srdce zasmála, leč bohu dík, je to pravda.

A už jako klasicky to není opravené, bo na to už dneska nemám nervy ^^

Dílek je věnován jako pravidelně maskotkovi našeho blogu - tedy Liliance, zbylým dvoum mušketýrkám a Yuki, která byla v posledních dnech zlatíčko :*

Proto se s vámi loučím, jdu doléčovat tu debilní virozu, jenž ani není virozou.

~Miu~

 

15, kapitola

11. 7. 2014

Hafušky, hafušky,

tak konečně přidávám patnáctku. Jsem nemocná, takže jsem se rozhodla ji napsat. No začíná mě bolet hlava, takže jsem konec trochu utla. Možná ho zítra dopíšu, ale není to moc jistý. Není to upravený a nebudu se tu moc rozepisovat. Takže se mějte a uvědomte si, že zbýtá jen pět dílů! :3 Musím vymyslet novoupovídku, takže můžete psát návrhy. Mějte se Miu. Promiň Lii ale neodolala jsem. Věnování je jako vždycky. Protože... prostě vám patří tahle povídečka a ahoj!

~Miu~

 

14, kapitola

24. 6. 2014

Ahoj zlatínka,

omlouvám se, že jsem slibovala kapitolu v pondělí, ale když jsem k tomu v pondělí sedla (mimochodem doma, protože mi to zase na nějakou dobu jede), tak jsem u toho usnula na klávesnici... měla jsem asi jenom první odstavec. Potom v úterý jsem si řekla musím to stihnout. Konečně díl, se kterým jsem zatím spokojená. Jenomže ono nic (půlka povídky se mi neuložila a vymazala) do toho umazanýho jsem dopsala jeden odstavec a pak jsem se na to vysrala, protože... JÁ TO UŽ JEDNOU MĚLA NAPSANÝ!!! ale nevadí. Tak jsem se na to vrhla dneska vzniklo mi z toho něco zase uplně jinýho. Má to na mě dost překvapivej konec, ale dozvíte se tam spoouustu věcí ;) proto se mějte a já zdrhám protože musím ještě něco zařídit. Počítám, že mi celá povídka vyjde maximálně na 21 dílů. To znamená, že se pomalu blížíme ke konci... Nevím jestli se mi se zlatínkama chce loučit... no nic mějte se.

Věnování: Yuki, Yuu, Lii, Lilianka <3

~Miu~

 

13, kapitola

15. 5. 2014

Ahoj zlatíčka

stydlivě vám tady předhazuju slíbenou třináctou kapitolu. Ano, stydím se, jak dlouho mi to trvalo, ale bohužel to jinak nešlo :/ takže si to užijte. Jedno malé odhalení, lehčí scéna... Varuju, že tam ta scéna je. Jo... Takže já se loučím, abych se mohla za několik dní vrátit s dalším dílem. Upozorňuju, že je to bez bety.

Věnování: Haru, třeba se na mě přestane zlobit, i když o tom silně pochybuju...

~Miu~

 

12, kapitola

30. 4. 2014

Ahoj zlatínka,

Mám tady pro vás konečně tu 12. kapitolu. Sekla jsem se na Lesterovo vyšetřování, který stejně bude až v další kapitole, ale dneska mě bolela hlava, takže jsem něco jako matiku absolutně nevnímala a bezmyšlenkovitě jsem to začala psát v bodech. Pak se na to podívám  Jééé, pokračování povídky!! *Hned jí bylo líp* Pak jsem si sedla a o přestávce to tam tak hezky napsala. Teďka večer jsem to přepisovala, takže nezaručuju, že to bude bez chyb. Jinak je tam zase jedna písnička. Tentokrát bez žárlivých scén, ale prostě jenom klidnej krásnej den. Jak teď na to tak koukám, tak jsem Arslan pěkně ošidila, ale myslím, že vy se s tím spokojíte, protože další kapitola bude taková... trochu delší :) A taky si tak všímám, že tam není ani jedna přímá řeč. No, nevadí. Tak se mějte, počtěte si, poslechněte si a věnuji Liie, Liliance, Haru, Yuu, Yuki a všem, kdo tuhle povídku čtou. :)

~Miu~

 

11, kapitola

16. 4. 2014

 Ahoj zlatínka,

Mám tady pro vás 11. kapitolu. Sice trochu později, ale je tu. Trochu se tu odkrývá Manina minulost, respektive jsme tam, kde to všechno začalo. Opět se nám tu objevuje Syde, ale v jemnějším světle, než minule.  Je to taková klidná kapitola, kde máme zase jemou líbací scénu, protože jsem si říkala, že na to, že spolu skoro-chodí, se chovalí jak manželé po deseti letech. Jinak v úterý dělám příjmačky, tudíž tu nic nepřibyde a držte mi palce :D Neím, jestli pro mě bude vysvobozením, když se tam dostanu nebo když se tam nedostanu, protože pokud se tam dosanu, tak si budu muset vybírat, což upřímně nenávidím... Tak se mějte a užijte si dílek 

•Miu•