Jdi na obsah Jdi na menu
 

8. chapter

2. 4. 2013

 Dor

 

 

 

Snažím se rozdýchat vztek, který se ve mně vzedmul při zaznění toho hlasu. Nijak nedám znát, že jsem ho slyšel. Takže takhle to praskne? Chtěl jsem Asaie poznat líp jako jeho nový spolužák a ne jako bratránek. Pomyslím si smutně a dál Renaie okázale ignoruji.

 

„No tak, lásko, přece mě nebudeš ignorovat? Copak jsem ti udělal?“ zeptá se rádoby ublíženě a já se vnitřně otřesu hnusem. Nenávidím ho.

 

„Neslyšeli jste něco?“ zeptám se ostatních tak nahlas, aby to slyšel i Renai.

 

„Ne, měli bychom?“ chytnou se a já se usměji.

 

„Asi větříček.“ Poznamenám, jako by to všechno vyřešilo.

 

„Hej! Já jsem tady! Jak si mě dovoluješ ignorovat?“ zaječí za mnou a já se znovu nahlas podivím.

 

„Ale stejně mám pocit, že tu někdo mluvil…“ zamyšleně si mnu bradu a hodím šklebem po ostatních.

 

„No jo no. To ty tvý hlasy Sněhurko. Už slyšíš svých sedm trpaslíků, kteří se vrací ze svý kutačky.“ Řekne Hiroki a ostatní zadržují smích.

 

„Jo. To bude asi ono. To víš, nemá je kdo obsloužit a oni by beze mě pochcípali hlady.“ Teatrálně rozhodím rukama a vzápětí letím na zem. „Co si ksakru myslíš, že děláš debile!“ zaječím na Renaie, který se na mě šklebí svrchu.

 

„Nebudeš mě ignorovat!“ zavrčí.

 

„A stejně nechápu, jak můžeš mluvit a nešišlat bez těch zubů.“ Zamyslím se nahlas úplně mimo kontext.

 

„No to je jednoduché, lášško.“ Usměje se, ale ujede mu jazyk a on zašišlá. Všichni dostanou výtlem jak nikdy a já se neokážu zvednout ze země. „Ty..! zaječí a napřáhne se, že mě kopne. Dřív než něco stihne udělat, letí k zemi dobře mířeným kopem Asaie. Renai jen něco zavrčí a rychle vyklidí pole.

 

„Kdo mu vyrazil ty zuby? A co ten nos? Taky nevypadal zrovna nejlíp.“ Zajímá se se škodolibým úsměvem Asaie.

 

„No přece já!“ bouchnu se do hrudi a zazubím se na něj.

 

„Ty? Takové tintítko?“ podiví se s úsměvem.

 

„No dovol, víš jak já se umím bránit?!“ zaječím afektovaně a nafouknu tvářičky.

 

„Aby si nám neuletěl.“ Popíchne mě. „Zamořil bys nám atmosféru.“ Přisadí si.

 

„Ty bys pro mě snad neletěl?“ zeptám se a vykulím na něj oči.

 

„Jak jsi na to přišel? Poslal bych ti raketu.“ Usměje se a někteří se už teď válí mrtví smíchy.

 

„Jo, aby mě odnesla ještě dál, co?“ zamračím se na něj.

 

„Ale né. Ona by byla řízená, víš?“ vysvětlí mi jak malýmu klukovi.

 

„A kam bys mě odřídil?“ založím si ruce v bok.

 

„No přece k sobě do postýlky.“ Mrkne na mě a teď už se kompletně všichni válí ve smrtelných křečích pod lavicemi, zatímco já zrudnu.

 

„A jsi si jistý, že bych tam chtěl?“ vydoluji ze sebe a snažím se získat svůj původní odstín.

 

„Však ty tam budeš víc doma než ve vlastním domě.“ Usměje se na mě tím dokonalým úsměvem.

 

„Si věříš.“ Odfrknu si. Nemůžu mu přece říct, jak moc je ta nabídka lákavá! Myslím, že kdyby mi teď řekl, ať tam jdu, asi bych ho poslechl…ne! Nesmím se nechat tak snadno pokořit! Ať se pěkně snaží chlapeček. Když už tak okatě flirtuje, uvidíme, co z toho bude, usměji se.

 

„Tak a teď vážně, co kdybyste si přestali hrát na nebožtíky v předsmrtelných křečích a vylezli ven?“ založí si Asaie ruce na hrudi.

 

„Myslím, že tohle tomu zrovna nepomohlo.“ Poznamenám sarkasticky.

 

„Můžu já za to, že jsou to jen pablbové z doby kamenné? I když i ti pralidi byli chytřejší než oni.“ Pokrčí rameny a usměje se.

 

„Jo to máš pravdu.“ Rozesměju se a dívám se na ty paka, jak se marně snaží vylézt zpod stolu. Většinou když se jeden dostane konečně na nohy, srazí ho někdo zpátky, jak se po něm sápají nahoru. „Vypadá to spíš na nějaké extrémní orgie nebo skupinovou vraždu.“ Řeknu s pobaveným úsměvem, když se vysměju. Tentokrát se rozesměje Asaie. Okouzleně pozoruju jeho úsměv a rozzářené oči. Vážně mě uhranul.

 

„Nejsi náhodou čarodějnice?“

 

„Cože?“ nakloní hlavu n stranu.

 

„Já to řekl nahlas!“ zděsím se „A víš, že naklánění hlavy na stranu je považováno za projev demence? Ty jí máš asi na rozdávání, co?“ zasměju se.

 

„To je u krys!“ ohradí se. „Vážně? Ale je teorie, že jsme vznikli z krys, takže to vlastně platí i na nás, ne?“ zeptám se a čekám na jeho reakci.

 

„Ale ta teorie je nepodložená.“ Informuje mě.

 

„A co na tom?“ pokrčím rameny. „Taky říkají, že chobotnice jsou mimozemšťani, co tu žili tisíce let před námi.“

 

„Fakt?“ zeptá se.

 

„Jo. Jsou to velice učenlivá, inteligentní a fascinující zvířata, která vykazují větší inteligenci než delfíni. Za několik set let budou na stejné úrovni myšlení jako my.“ Zakývu hlavou.

 

„To jsem nevěděl.“ Podiví se vážně Asaie.

 

„Jsem rád, že jsem tě zrovna já mohl poučit o takové zásadní věci. Vsaď se, že jednoho dne ovládnou zemi hlavonožci.“ Usměju se a sleduju třídu, která se válí smíchy. Podívám se proč a pak se taky rozesměji. Na zemi leží všichni ti pakoni vedle sebe s rukama složenýma na hrudi a tváří se jak mrtvoly.

 

„Co to vyvádíte?“ zvedne obočí Asaie a já se jen přikyvuji.

 

„Zkoušíme se proměnit v mumii vole.“ Zavrčí Lucius a oba se rozesmějeme.

 

„Tak to hodně štěstí. A nechcete přinést toaleťák?“ zeptám, se jich se smíchem a sleduji, jak se zase začali hihňat. Jak malý děti. Pomyslím si a usměju se. V tu chvíli zazvoní a my vyběhneme ze třídy těch „mumií“. Do třídy přiběhneme jen tak tak a jen co se dotkneme svými zadky židle, mimochodem Asaie má dokonalej zadek, vejde do třídy učitel.

 

„Neměli jsme mít třídní?“ zeptá se jedna holka.

 

„To sice ano, ale vaše třídní učitelka je těhotná a udělalo se jí zle. Jen doufáme, že to není nic vážného.“ Zadoufá učitel. Tak proto byla tak nepříjemná! Jo, když byla zástupkyně v mé bývalé škole těhotná, byla na všechny tak hnusná, že jí dali placené volno až do doby porodu.

 

„Jo tak už chápu, proč si na tobě tak vylívala svou náladu.“ Zašeptá ke mně Asaie. „Normálně je to milá ženská, ale když se naštve nebo není ve své kůži, Godzilla je oproti ní přítulné zvířátko.“ Uchychtne se a já se usměji. Dobré přirovnání.

 

„Takže začneme s vyučováním. Co takhle přezkoušet si Sněhurku?“ zeptá se a já si až teď uvědomím, že je to můj nejoblíbenější učitel, alias třídní třeťáků a taky ten, co mi gratuloval za Renaie.

 

„Sněhurku?“ nechápe Asaie. Ignoruji ho.

 

„Ale pane profesore!“ zaskučím. „Proč já? Jsem tu první den a hned mě všichni zkouší!“

 

„Prosím tě, je teď druhá hodina biologie a tu máš v malíčku, ne? Zachráníš tím nějakého nebožáka z téhle třídy.“ Zasměje se učitel a já se tedy vydám k tabuli. Vše zvládnu stejně jako v první hodině, až na to, že tenhle učitel mi dáví otázky, který se v tomhle ročníku vůbec neprobírají, a myslím, že ani v maturitním ne. Prostě si tam jen tak povídáme a je to docela zábava. Zabijeme tím většinu hodiny. Pak mě pustí s tím, že si popovídáme zas jindy a pustí nějaké video.

 

„Páni.“ Hvízdne obdivně Asaie. „Netušil jsem, že jsi tak dobrej v biologii.“

 

„A to ještě netušíš, co umím v posteli.“ Zavrním. Netuším, kde se to ve mně vzalo, ale já to musel říct!

 

„Vážně? Hezky se roztahovat, co?“ provokuje mě. „Abych to nechtěl ozkoušet.“ Zase se na mě usměje tím svým úžasným úsměvem. Má ho ještě hezčí než Dovid.

 

„A chtěl bys?“ zeptám se a netrpělivě čekám, co na to řekne, ovšem v tu chvíli zazvoní. Proč musí zvonit zrovna v takovéhle chvíli?! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jůůů

(Frux, 18. 4. 2013 14:13)

Asi se z tebe taky skácím na zem nebo co :D Ty kapitoly jsou lepší a lepší!! :)) Renaie mě pořádně štve... snad ho někdo konečně definitivně spacifikuje..
Chtěla bych nějakou malou část Dovid a Hiroki.. oni jsou tak ňuňu :))
Asaie flirtuje s Dorim a Dor flirtuje s Asaiem. Bude incest! Juchů! :D

fuuuuuuuu

(Dive, 4. 4. 2013 20:16)

tys to skončila práve teraz D: aaaa.. keď to bolo.. také.. také.. kyaaaa >.< pokračko pokračko pokračko
prosí, prosím, pekne prosím

Waaaaaaaaaaaaaauu kawaiiiiiiiiiii ^^

(Widlicka, 4. 4. 2013 13:15)

Tahle série je prostě neskutečná, miluji ty jejich slovní přestřelky <3 ještě že právě nejím, to bych před sebou měla naprskanou horu jídla na klávesnici místo v žaludku ;-P
Asaie je úplně k sežrání. <3 Nedivím se, že je z něj Dor tak paf. ;-) Přesto je s podivem, že s ním dokáže tak krásně flirtovat a střílet si z něj ;-P

...

(L., 3. 4. 2013 18:10)

Škoda... ale doufám, že jej Asaie slyšel a odpoví mu :P Ti dva jsou fakt dvojka, to ještě bude legrace :)

...*

(Liia, 3. 4. 2013 14:20)

Jak vidím tak Asaie je taky pěkný kvítko :D Jako jinak musím říct, že je to excelentní - jako vždy :D Ale zajímá mě kdy mu to konečně řekne. Na to se snad těším nejvíc a podle mě Asaie bude z toho vedle jak ta jedle :D Ale jako moc jsem se u toho smála, nechápu kde bereš takový stěry!! Už jen proto se moc těším na další pokračování, u kterého zase podle mě nezklameš :D

<3

(Mu, 3. 4. 2013 7:15)

bomba!! a tos s tím Renaiyem pěkně vyřešila jenom mám pocit že Asaie chytil záchvat demence nebo se neptal to mu nedošlo že tam byl asi nějak dýl když se bavil s lidma v partě a pak ještě s učetelem jak kdyby ho znal no a Renai mu říká lásko,miláčku atd. ale jinak boží já nechápu jak ty to děláš ZASE SEM SLETĚLA ZE ŽIDLE ALE NE JAKO OBVYKLE BUĎ JENOM POD STŮL NEBO JENOM JEBU DOHLAVY JÁ SI DALA JEBU DO HLAVY A JEŠTĚ SEM SLETĚLA POD STŮL !!! :DD moc se těším na další díl a od Asaie bylo hezký že ho zachránil :3 no probohy já ti tady brzo roztaju u kompu :D no Asaieho a Dorova výměna názoru byl důvod mého pádu a měla bys začít psat omezení typu jíst, pít jen na vlastní nebezpečí hrozí smrt udušením nebo také nevhodné pro lidi s nemocným srdcem, těhotné ženy atd. :D A jako jen tak mimochodem Asaie má dokonalej zadek začínám Asaieho zbožňovat už jenom z našich debat o všem možným a taky z motorkyy myslim že si ho brzo budeš muset zamknout :D víš přece čeho všeho sem schopná. Yuu víš o tom že si zlá? ^^ no nic jak jistě víš moc se těším na další díl....


P.S. promiň Yuu trochu sem se ti tady rozepsala :D

.....

(Safi, 3. 4. 2013 5:47)

Perfektne napisaneeee xD nemam co dodat...jsem mrtva od smichu fakt supr xDD kdybych byla u stolu stopro bych pod nim skoncila xDD noo tak se tesim na pokracko xDD

XD

(Liliana, 2. 4. 2013 22:41)

Po prečítaní tohto dielu sa cítim presne tak ako chalani z Asaie party. Mŕtva od smiechu (hmmm mám neodbytný pocit, že ma čoskoro prejde :( NIE pokiaľ budeš písať tak nie). Kočkovanie Dora a Asaie nemá chybu. „A to ještě netušíš, co umím v posteli.“ To som fakt nemohla. Ináč ďakujem za vysvetlenie prečo ich učiteľka bola taká hnusná. A gratulujem k tomu, že si sa dokázala tak šikovne vyhnúť odhaleniu Dora. Bol to vydarený kúsok :) Neviem sa dočkať pokračovania :D

...

(šárka, 2. 4. 2013 21:40)

super, už se nemůžu dočkat pokračování a to jsem tenhle díl teprve teď dočetla : ) tak přeju hodně nápadů do další tvorby