Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poslední přísvěvek

11. 4. 2016

Ahoj zlatíčka*,

ani nevím, jestli sem ještě někdo zavítáte a divila bych se, kdyby ano, protože tady je naprosto mrtvo!!! Když se kouknete na vrch do příspěvků, tak si můžete všimnout, že Liia povídky zmizly. Došla jsem do takového bodu, kdy nejsem schopná spát – to by bylo ještě v pohodě – ale když vás to ani nebaví a nenaplňuje, tak to už je průser, protože psát něco proto, že musíte, je to nejhorší, co bych sobě i vám nemohla udělat, takže jsem to vyřešila takhle. Myslím, že tohle je můj poslední příspěvek a pokud se někdy vrátím, tak budu víc než ráda, ale dost pochybuji, že se to stane. Díky za vše, mějte se hezky a nezapomeňte se bavit, zlatíčka.

            Vaše ta nejhorší (někdy až moc nostalgická) Liia*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:(

(Michalette, 13. 7. 2016 14:19)

je mi moc ľúto že si skončila. Tvoje poviedky boli úžasné :) a dúfam tiež že budeš mať veľa šťastia na svojej ceste životom :)

:(

(Liliana, 13. 4. 2016 21:55)

Ahoj Liia. Samozrejme, že sem ešte stále chodím. Je to už iba na chvílku aby som si mohla prečítať čo je nové no komentáre veľmi nestíham. Je mi ľúto, že si sa dostala do takého bodu, že to čo Ti dávalo silu a svetlo do života sa stalo teraz Tvojím nepriateľom. Ďakujem za všetky Tvoje poviedky, ktoré som si mohla doteraz prečítať (trochu ma mrzí, že k nim už nebudem mať prístup :-( ) a dúfam, že sa znova niekedy vrátiš. Veľa šťastia na Tvojej ceste životom :D