Jdi na obsah Jdi na menu
 

Al patrulea Poveste

19. 5. 2015

Sasuke se vzbudil. To by nebylo tak divné, kdyby jej něco nebolelo. A to něco, to bylo vlastně všechno. Nejprve ho bolela jen žebra, ale jak procital, tak se přidávaly i ostatní části těla. Skvělé. Opravdu pozitivní vyhlídky do nového dne. Alespoň, že v posteli měl teplo. A když už o tom tak přemýšlel, tak to bylo i nezvykle pohodlné. No nic. Čas vstávat. Odhrnul ze sebe deku a se sykáním se zvedal. Chyba. Jakmile se postavil, tak se svalil zase zpátky. Navíc. Byl v cizím pokoji! Jak je to sakra možné. Otočil se, aby si prohlédl pokoj pořádně a naskytlo se mu vysvětlení. To vysvětlení mělo blonďaté vlasy, bylo vysoké a jmenovalo se Ilie. Otázky typu Co tu dělám? se mu v hlavě rojily jedna báseň. No, druhý pokus. O mnoho jemněji se stavěl na roztřesené nohy a bolavý konečník. Obrazně řečeno. Tentokrát to za němé asistence postele zvládl. Belhal se ke dveřím. Vyšel na chodbu. Ha! dveře! Tak zjistíme. Hned na poprvé! Ano, dostal se do kuchyně. Podél stěny si to mašíroval rovnou k lince. Vytáhl z jedné police sklenici vody a nalil si a napil se. Pil hodně, vlastně si nalil ještě jednou, než se mu podařilo utišit žízeň. Opláchl sklenici, strčil ji do odkopávače, načež se -opět podle stěny- vydal zase do pokoje, kde se nedobrovolně vzbudil. Opatrně, aby se ještě víc nepochroumal zalezl do postele. Smrděl, ale nedalo se nic dělat. ilie stále spal a do koupelny mu nepoleze. A neměl ručník. A oblečení. Zkrátka, v tu chvíli ne. Byl šikulka a rozhodl se, že to přetrpí, proto se uvelebil a čekal. Neměl ovšem tušení, že Ilie v tu chvíli už byl vzhůru, jenom polehával. A černovlásek znovu usnul. Jak nemilé. 

Když se probudil znovu, Ilie popíjel kafe v křesle o pár metrů dál. Jen tak a pozoroval ho. Věta Chceš snídani? se setkala s nadšením, jaké se dalo očekávat po takové klidné noci. Noci klidné, jako když vám Balrog něžně klepe na rameno. Jídlo bylo dokonalé a byla ho spousta. To bylo hlavní a Sasuke si tuto zkutečnost užíval plnými zadrobenými hrstmi a spokojeným upíjením čaje. A padla otázka. Pozor! Druhá za celé ráno.

"Mohl bych se vykoupat?" Kladná odpověď mladíka potěšila. A ještě víc triko a ručník, pro které šel blonďák do svého pokoje. Sasuke se po celém domě tahal s dekou a toho blbečka nenapadlo mu něco půjčit. Nebo možná taky nechtěl. Každopádně se za ním odebral do koupelny, kde černovláskovi napustil vanu, tohle, tohle, pomohl mu do vany, vzal žínku a že ho začne jakože umývat, ale houby houby.

"Hej, opovaž se!" Zvedl černovlásek ruce v odmítavém gestu, ale hned musel potlačovat bolest, která se mu rozjela v horní polovině těla. 

"To, že jsem trochu odřenej neznamená, že sem taky nemohoucnej! Dej sem tu žínku a běž si po svým!" Ilie reagoval pouhým pozvednutím obočí při výrazu trochu odřený a vzdorovitě se na něj podíval. Přemýšlel, jestli si stát za svým. Pravidlo můj dům, moje pravidla stále ještě platí, ne?  Ale to by mu taky mohl zdrhnout. A zdrhnul by. 

"Ale že jsi teda vyrazil!" Černovlásek dodal úšklebek pro završení scény. Popravdě mu teď nebylo zrovna nejlíp, ale proč trochu neprovokovat? Blonďák zase přemýšlel, jestli mu pro změnu jednu nevlepit. Jemnou, výchovnou, ale nakonec jen rezignovaně předal houbu a odešel z místnosti. Ehm. Odešel z místnosti a sedl si za zavřené dveře, aby všechno slyšel, ale moc se neprozrazoval.Naslouchal tichému sykání, které vydával Sasuke, když si ne zrovna jemně přejížděl houbou po těle. Hrubě ze sebe odíral cizí doteky a pachy. Byl to úžasný pocit, když se stále napjaté svaly alespoň trochu uvolnily. A vlasy! Už nebyly slepené cizím spermatem -kdy ho stihl postříkat?- a jeho krví. Hrozná úleva. Někdo, kdo se o něj stará. Sice to nejspíš nevydrží moc dlouho, ale on to pro tuhle chvíli opravdu potřeboval. Začal se utírat. Tentokrát už jemněji. Byl čistý, vymydlený, neulepený, ale pořád s bolestí. Což znamenalo, že se nemohl dostat z vany. Musel se smát. Předtím ho odehnal, a teď bude žebrat o pomoc? No to bude skvělý! 

"Hm... Ilie?" To, že se dveře otevřely ještě dřív, než to stihl vyslovit radši přešel, protože tady ta pomoc byla opravdu nutná.

"Víš... no... mohl bys mi pomoct?" Blonďák se usmál a přešel k němu. Tahle ukázka slabosti ho hrozně potěšila. Vzal mladíka do náruče a odnesl jej zpátky do pokoje. Do své postele. A odešel zase pryč. Chvíli Sasuke slyšel jen kroky, potom otevírání dvířek od nějaké skříňky a kroky zpět. Chm, vrátil se s desinfekcí a obvazama. Skvělý! Položil to vedle černovláska, který nasadil kyselý obličej, ale pokorně dál ležel. Ilie napatlal desinfekci na vatový polštářek a začal mu jej velice jemně! připlácávat na rány. Samozřejmě, ošetřovaný se cukal, seč mohl, ale sestřička skvěle odváděla pozornost drobným hlazením na boku. Když do ošetřoval přední stranu těla, dal pokyn, aby se otočil. Konečníku se vyhýbal jako čert kříži, ale nakonec se stejně dostal i tam. Vzal nějakou mast a začal potírat konečník. Bohužel, Sasuke se tak lekl, že se přesunul na úplně jinou stranu postele, než ležel předtím.

"Mám návrh. Nechám ti tu mast tady na stolku, a ty až se na to budeš cítit se namažeš... Dobře?" Jen přikývnutí. Ale kdo by se divil? A Sasanka znovu usnula.

Třetí probuzení za jeden den. Řekněme, že tam byl Pein s ostatní devítkou a téměř drželi Iliemu nůž u krku. Nějaký divný. Černovlásek udělal velice chytré "He?" a otočil se na druhý bok. Všichni na něj vyjeveně zírali, ale on už byl zase v limbu.

.Když se vzbudil znovu, Pein už tam nebyl. A Ilie taky ne. S vzrůstajícím neklidem vstal a začal otevírat jedny dveře po druhých - teda až potom, co vyšel na chodbu. Když byl už docela zoufalý, ne že by prošel všechno, uslyšel šum vody. Celý šťastný se vrhl ke dveřím, odkud ten zvuk vycházel. Rozrazil dveře a vpadl do místnosti, kde zůstal stát jako opařený. Stejně nehybný a stejně rudý. Blonďák stál pod sprchou. Nahý. Teda jakmile uviděl černovláska, , tak se mu na tváři roztáhl široký úsměv. Vypl proud vody a přešel k mladíkovi. Pozoroval ho takovým tím urejpaným stylem copak? copak?, ale nic neříkal. Na štěstí. Obejmul ho, na což černovlásek zareagoval skloněním hlavy. Bylo mu tak strašně trapně, ale zároveň se bál. Stál rudý, ruce podél těla a nechal se objímat, odevzdaný. Nechal se objímat někým, kdo ho zachránil, ale kdo jej stejně po chvíli odkopne. Má to vůbec cenu? Ilie ho vzal za bradu a zvedl mu hlavu tak, aby si koukali do očí. Měl krásné oči. Modré, plné života. A pak ho políbil. Sasuke se začal zmítat a po tváři mu steklo několik slz. Nakonec od sebe odstrčil šokovaného muže a utekl do nějaké místnosti. Vypadalo to jako hostinský pokoj, ale nebyl tu klíč na zamknutí. Skrčil se v rohu a obejmul si kolena. Tohle se prostě nemělo stát. Neměli se nikdy líbat. A on se nikdy neměl nechat pošpinit. Jak se může líbat s někým, kdo měl v puse cizí péro?! Vždyť věděl, jakou má práci. On se prakticky prodává a ta hrozně hodná osoba jej k sobě vezme, stará se o něj a pak ho líbá. To prostě nejde. Nemůže ho takhle otravovat. Chtěl vstát, že půjde pryč, ale zavrávoral a málem to vzal o stěnu za sebou... Proč je pořád tak zatraceně unavený? Je možné, že to jsou následky vyrušení jeho schopnosti? Odpověď na tuhle otázku už nedostal, poněvadž usnul.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XD

(Marký, 20. 5. 2015 6:47)

Juuuuuj..........Šípková Růženka :-). Moc se těšim na další...... :-).

Re: XD

(Miu, 21. 5. 2015 16:20)

jo, tak nějak by se to pojmenovat dalo :D ale mně se to momentálně hodí, takže... :D šípková růženka forever? to nejsou tak špatné vyhlídky, ne? :D