Jdi na obsah Jdi na menu
 

A treia poveste

11. 5. 2015

Sasuke se najedl a došel do atria. Zase tam čekal a doufal, že už má dostatečné množství síly. Čekal pět minut, deset, patnáct. Po půl hodině se objevil muž, očividně cizinec, okolo pětatřiceti let, už od pohledu bohatý a nepříjemný. Cosi po černovláskovi štěkl, nejspíš jméno, chytl ho za rameno a táhl ho několika chodbami do pokoje. Za dveřmi ho pustil, čehož mladík využil k tomu, aby jej lapil do iluze. Stihl to tak tak. Muž začal iluzi jemně líbat a hlazením navádět k posteli, až se Sasuke divil... Bylo to jiné, než co kdy dříve zažil, snad krom Ilieho, ale k němu to na rozdíl od téhle gorily sedělo.

"Víš," opičák se na chvíli odpojil od iluze.

"že umím tu tvoji schopnost vyrušit? Ta iluze sice nebude dělat, co budu chtít, ale..." Zle se ušklíbl a Sasuke ji nedokázal udržet. Prostě zmizela. Sasuke se nedokázal pohnout. Byl v šoku... Za celá ta léta si nikdo nevšiml, ale teď dva v jednom měsíci...!

Muž se mezitím přesunul blíž k němu. Tedy, až nebezpečně blízko.Tak blízko, že černovlásek prostě nestihl zareagovat a muž jej chytl za ruce. Byl ale jemný. Nikdy, krom Ilieho na něj nikdo nebyl tak jemný. Jezdil konečky prstů po kůži a každé místo následně políbil. Mladík začínal mít pocit, že by se mu to i mohlo líbit, ale najednou ho muž kousl a trhl za ruce. Táhl ho k posteli, kde si jeho ruce předělal do jedné a tou druhou rychle vytáhl pásek. Měl v tom praxi, to bylo očividné. Hodil svoji oběť na postel a ruce přivázal k čelu. Vytáhl mu triko a přetáhl přes hlavu tak, aby chlapec nic neviděl a začal si hrát. Opravdu to bylo, jako když si kočka pohazuje s chycenou myší. Kousal ho všude po těle. Začal u třísel, kde se k mladíkovu štěstí vyhýbal jednomu místu, ale najednou se přesunul nahoru, kde se zakousnul do krku a prudce chlapce rdousil. Ten najednou zjistil, že se mu nedostává kyslíku. Snažil se nadechnout, ale nešlo to. Sevřel v pěsti prostěradlo, když se mu začalo zatmívat před očima. Měl pocit, že omdlí, ale najednou tlak na jeho krku zmizel a on hluboce dýchal, aby do plic nahnal tolik potřebný vzduch.

Vůbec si nevšiml, že váha na jeho těle zmizela. Rozhodně si ale všiml, když se vrátila a opřela se o postel pod ním. Do mladíka začal jemně šlehat bič. Zatím jemně. Bičovaný zatínal zuby, aby se mu přes ně nedostala ani hláska, ale jakmile se muž začal napřahovat ze všech sil, začaly se mu přes rty prodírat bolestné steny, sem tam i nějaký vzlyk. Muž se začal tvářit spokojeněji, ale na úsilí nepolevoval. Najednou bič zmizel a muž zaútočil na mladíkův konečník. Vybral si k tomu obrovskou hračku, kterou začal rvát mezi zatnuté svaly konečníku. Žádné uvolni se. Vší silou tlačil věc do nitra toho lákavého těla, přičemž trhal jeho konečník. To už nebyly jemné vzlyky, ale Sasuke řval, jakoby mu šlo o život. Muž hračku přelepil izolepou, aby se nevysouvala a vytáhl nůž. Uspokojoval mladíkovu chloubu, která se po určité době začala trochu zvětšovat. Stále ho uspokojoval, ale sem ho řízl, tam, při každém zajetí nože do kůže mladík vykřikl. Díky překrytým očím neviděl, co přijde dalšího. Cítil teplou krev vytékající z mělkých ran, které mu opice způsobila. Najednou Izolepa s bolestivým škubnutím zmizela. Kolík byl vytažen k černovláskově velké úlevě, ale radoval se předčasně. Byl nahrazen penisem jeho mučitele, který naštěstí nedosahoval takové velikosti jako kolík. Bolelo to ale stejně, díky natrhlému otvoru. Muž ani nepočkal a začal se pohybovat. Jak se dá čekat, nebylo to nic jemného, natož příjemného. Sasuke se nedokázal uvolnit. Proto jen svíral prostěradlo a tiše ronil slzy. Po několika minutách zběsilého přirážení do něj muž vyvrcholil a odešel se do koupelny umýt.

Sasuke neměl sílu ani na to, aby se zvedl. Jen ležel a pozoroval triko překrývající oči. Zavíraly se mu a on v myšlenkách potajmu volal Ilieho. Umytá gorila se vrátila zpátky do místnosti, kde na sebe hodila oblek a začala si sbírat věci zpátky do kufříku. Najednou se zarazila.

Mladík už byl v polospánku, ale probudil ho dotyk na boku, který byl předzvěstí pevného úchopu, když mu muž zase do konečníku narval hračku a zalepil. Zaručeně to probudilo, ale než se černovlásek stihl vzpamatovat, muž byl pryč, aniž by mu odvázal ruce. Mohl jen čekat, než pro něj někdo dojde. Všechno hrozně bolelo a zmáhala ho únava. Nemohl si ani vyndat tu mrchu, co mu strčil do zadku...

Nejspíš na chvíli usnul. Možná. Nebo prostě jen přestal vnímat čas, ale po nějaké době se ozval šramot. Šramot je velmi slabé slovo, ale pro mladíka na posteli byl ten kravál záchrana. Protože ho dělal Ilie, když zjistil v jakém je stavu. A že to nebyla Iluze. Prvně jemně odpreparoval lepící pásku a kolík. Potom černovláskovi odvázal ruce a stáhl tričko tak, jak má být. Nakonec ho zabalil do deky jako balíček. Odnášel si ho domů. 

Kdyby Sasuke poslední myšlenku viděl, dal by mu pěkně za uši...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hej, reklama(ce)! :D

(Nightmare, 12. 5. 2015 22:07)

Jo, mně se to taky líbilo. Ten koneč siče počeboval useknout... Ale tohle je jak reklama! Počkat... Středa je zítra! Muhehehe!

Re: Hej, reklama(ce)! :D

(Miu, 12. 5. 2015 22:22)

říkám POKUSÍM zatím to vypadá celkem bledě :D ztratila jsem sešitek, kde jsem to měla napsané krom poslední a půl kapitoly, takže to musím vymyslet znova, až na některé věci, které mně bavily, tak jsem je rozepsala rovnou a jsem za to ze srdce ráda :D Jsem se teďka vrátila z divadla (byli jsme na Tosce), takže jsem absolutně neměla čas :(

...

(Marký, 11. 5. 2015 21:48)

Náhodou, mě se to líbilo. Ale co ten konec??? Už aby byl další díl, protože mě nesmírně zajímá pokráčko. :-)

Re: ...

(Miu, 11. 5. 2015 22:16)

Ten konec... moc useknuté a uspěchané... víme, ale takhle useknout to počebovalo :D pokráčko bude brzy, neboj :) pokusím se to stihnout ve středu, vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla přidávat každou středu...