Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. Nesprávné soudy

Příspěvky

A cincea poveste

21. 5. 2015

Ahoj, 

dodávám další kapitolu, doufám, že pak už to bude normálně. Je to taková... no, mísí se toho tam hodně. Je zvláštní a spousta věcí neplánovaných. Kdybych se nedržela dějové linie, tak je to o něčem úplně jiném, protože moje fantazie šla úplně jiným směrem. O tom může vyprávět Yuu... :D Docela ji lituju. 

Právě Yuu je tahle kapitola věnovaná.

Mějte se

~Miu~

 
Celý příspěvek | Rubrika: 1. Nesprávné soudy | Komentářů: 2

Al patrulea Poveste

19. 5. 2015

Takže...

tahle kapitola je divná, jakože fakt divná. Jednotlivé části jsou psané v různých dnech a náladách, za různé hudby... Ty předěly mezitím jsou moc vidět, ale co už. Je tam můj humor. Jak už jsem řekla Yuu... Je tam jenom jedna věta rozpoznatelná jako chabý pokus o humor. Ne, nepokouším se být vtipná, já jsem dneska prostě taková, takže to jednou přežijete... Ne, nedivte se prosím tomu, že Sasanka furt spí... Vzala si příklad ze samotné autorky, která prospí většinu hodin ve škole... Jinak tahle kapitola je pro jistotu jenom moje, protože ten, komu bych ji věnovala by se taky mohl leknout, co jsem mu to sakra dala... 

 

Jo, to zpoždění je proto, že jsem prvně ztratila povídkovej sešitek (chemie), když jsem to napsala znovu do kompu, tak se mi to vymazalo, takže jsem pár dnů trucovala... Kašlu na středy, jedu tak, jak to půjde v průběhu průběhu... Mějte se

~Miu~

 
Celý příspěvek | Rubrika: 1. Nesprávné soudy | Komentářů: 2

A treia poveste

11. 5. 2015

Takže...

tahle kapitola se vám líbit nebude. Ani mně se nelíbí, nutila jsem se ji napsat, ale musela tam být... Ale příští kapitola se vám zaručeně líbit bude. Je sladká, jak cumel, ale to se po téhle hodí.

Jinak se mějte 

~Miu~

 
Celý příspěvek | Rubrika: 1. Nesprávné soudy | Komentářů: 4

În al doilea rând Poveste

29. 4. 2015

Moji mílí a zlatí...

mám pro vás druhou část nové povídky... V těch zbylých mám v každém nějakou scénu, kterou ještě nemám napsanou, takže se v průběhu týdne budu snažit. Tohle, vám sem ale můžu dát hned.

Je to prakticky o všem, ale zároveň je to takováta ucpávka, která sice není děj, ale je potřebná. Je to záčátek, jak bych to řekla, roztomilé části. Více-méně. Ta začíná až tak ve čtvrté kapitole... Jinak tuhle povídku plánuju na osm krátkých kapitol. Kdyby mi vyšlo devět, bylo by to skvělý, ale zbytečně natahovat se mi to nechce. Jinak, zítra jedu na prodlouženej víkend, takže o víkendu nebudu moc psát. I tak bych ovšem měla stihnout přidat trojku.

Kapitola věnovaná Nightmare. Málem jsem zapomněla, že je čas přidat další část... :D

~Miu~

 
Celý příspěvek | Rubrika: 1. Nesprávné soudy | Komentářů: 2

Primul Poveste

22. 4. 2015

Ahoj zlatíčka,

mám pro vás nový cyklus, který už mám nějakou dobu rozepsaný, ale protože první příběh mám téměř dopsaný, tak jsem si řekla, že bych mohla přidat první kapitolu.

 

V neznámé zemi mezi New Jersey a Kalifornií existuje jeden podnik. Je to podnik nepoznané vášně a netušených schopností. Ten podnik se jmenuje Deváté peklo, ale je spíše znám pod názvem Velká devítka. Následující soubor jednorázovek je o jeho zaměstnancích.

 

pokud se vám, stejně jako Yuu, nelíbí poslední věta, tak se prosím nelekejte :D hrozně mě baví kazit atmosféru. 

Jinak jsem říkala, že je to skoro dopsané? To je pravda, ale v mém sešitě... Jinak se mějte, protože já musím do školy.

Kapitolu věnuji Yuu, jako dodatečný dárek k narozeninám, který ode mě ještě nedostala, protože je ve výrobě.

~Miu~

 
Celý příspěvek | Rubrika: 1. Nesprávné soudy | Komentářů: 2